tel. 32 256 10 40 - ul. 1 Maja 33 tel. 32 781 77 81 - ul. Gliwicka 12 mail: biuro@lingua-house.pl

Napisz, a my oddzwonimy!

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych »

Newsletter
Zostaw swojego maila a wyślemy Ci e-booka o najskuteczniejszych sposobach nauki języków obcych.
selgros

Pracownicy szkoły
Miasta prowadzenia zajęć

Nasza Szkoła na ul. 1 Maja 33 w Katowicach powstała w styczniu 2003 r. Od 1 września 2008 r. szkoła ma drugi oddział w Katowicach, ul. Gliwicka 12/11 (50 m od Placu Wolności). Wzdłuż ulicy, pod szkołami znajduje się bezpłatny parking dla klientów.

Lektorzy uczący w szkole to młodzi, zmotywowani i energiczni nauczyciele Native Speaker's oraz polscy lektorzy którzy posiadają wykształcenie uniwersyteckie oraz dodatkowo zostali przygotowani metodycznie do nauczania języka angielskiego w jedynej w Polsce filii Callan School of English - Centrum Konsultacyjno-Szkoleniowym Metody Callana oraz dla Metody Direct English.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ LEKTORACH I PRACOWNIKACH

Zajęcia z odbywają się  w miastach:

• Katowice
  • Gliwice
    REGIONALNA izba przemysłowo–handlowa
    ul. Zwycięstwa 36 (II piętro), 44-100 Gliwice
    tel. 32 781 77 81 - sekretariat od 13.00-20.00
  • Katowice
  • Ruda Śląska
  • Sosnowiec
    PROFESJA CKK SP Z O.O.

Zajęcia w Mikołowie i Rybniku prowadzone są na życzenie klienta.

Certyfikaty dla szkoły
Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych
Certyfikat Partnera ETS

Jesteśmy partnerem oraz autoryzowaną szkołą językową ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych. W naszym ośrodku można m. in. przygotować się do egzaminu TOEIC Bridge, TOEIC i TOEFL.

ZOBACZ DANE KONTAKTOWE

Zajęcia językowe dla dzieci z wykorzystaniem metody Talking Kids.

Informacje i zapisy

Sekretariat, oddział ul. 1 Maja 33 Sekretariat, oddział, ul. Gliwicka 12
telefon Telefon: 32 256 10 40 telefon 2 Telefon: 32 781 77 81
email icon E-mail: office@lingua-house.pl email E-mail: biuro@lingua-house.pl

Akceptuję

Chciałbyś być na bieżąco z nowymi grupami w szkole?

Dowiedzieć się kiedy mamy dla Ciebie promocje cenową?

Może chciałbyś poznać najskuteczniejsze metody uczenia się języków obcych?

Zapisz się na LINGUAletter!

Otrzymasz e-booka o skutecznych metodach nauki języków!

Prosimy o potwierdzenie zapisu do newslettera poprzez klik w linka aktywującego.

Link do pobrania e-booka został przesłany w mailu.

Twój adres e-mail jest już w naszej bazie, ale wysłaliśmy maila potwierdzającego.

Link do pobrania e-booka został przesłany w mailu.